Referanslar

KİPTAŞ - SİVAS Ağustos 2013 

900  daireli bu projede, firmamız tüm bloklarda tesisatın devreye alınması önce ana kolon hatları tesisat temizlik işlemini yapmıştır.

METROKENT- Başakşehir  AĞUSTOS-2011 

960 daireli bu projede, firmamız yaklaşık 450 dairenin bulunduğu bloklarda tesisatın devreye alınması önce ana kolon hatları tesisat temizlik işlemini yapmıştır.

FIBALIFE- Çekmeköy Villaları 2010-2011
Isıtma tesisatı ve ALURAD radyatörlere tesisat temizleme işlemi yapılarak, sisteme AnticorPRO eklenerek, ısınmama sorunu giderilmiş, tesisat ekipmanları koruma altına alınmıştır.
 ISTANBUL BUYUKŞEHİR BELEDİYESİ  KADIN KOORDINASYON MEERKEZI Fan coil & yangın hattı kimyasal temizlik işlemi
THE ISTANBUL  Zeytinburnu Projesi ısıtma sistemi kimyasal temizlik işlemi
DUMANKAYA LOBİ ORHANLI Projesi ısıtma tesisatı kimyasal yıkama

GÖKTÜRK PANORAMA VİLLALARI - 2010

Aluminyum radyatörlerin kullanıldığı bu seçkin projede, yapılan bakım sonrasında tesisat ilk günkü verimine kavuşarak konforlu ve ekonomik ısınma sağlanılmıştır.

IHLAMUR EVLERİ - Başakşehir 2010

200 den fazla dairede aluminyum radyatör ve kombili ısıtma tesisatının uygulandığı bu projede,kullanıcıların ısınma şikayetleri tesisat boruları, radyatörler ve kombi kimaysal temizlik ve korozyon önleme işlemi uygulanarak giderilmiştir. Tercihlerinden dolayı teşekkür ederiz.

KİPTAŞ KONUTLARI - Maltepe 2010
900 dairelik bu projede ısıtma sistemi devreye alınmadan önce, tüm tesisat firmamız tarafından yıkanmıştır.Firmazmızı tercihlerinden dolayı proje sahiplerine teşekkür ederiz.

KEMERCOUNTRY - KÜTÜK EVLER PROJESİ - 2010-2011

 Kemer-K aluminyum radyatörlerin kullanıldığı bu projede, deneyimli ekiplerimiz özenli bir çalışma sonrası uyguladıkları tesisat temizleme işlemi ile kullanıcıların ısınmaya yönelik şikayetleri giderilmiştir.

REGNUM- SKY RESIDENCE   - 2009

Tesisat bakım, kalorimetre montajı işlemleri yapılmıştır. 

FALKE İNŞAAT, Göktürk - Kemerburgaz

48 daireli inşaat projesinde, ısıtma sistemi devreye alınmadan önce,firmamızca özel makine ile temizlenerek, kat maliklerine teslim edilmiştir.

KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
TESİSLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ- KOCAELİ

Kazan dairesi bakım ve tesisat temizliği çalışması ocak ayı içerisinde tamamlanmıştır. Firmamıza göstermiş olduğu ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

SELÇUKLU KONAKLARI, Altunizade, 83Daire,

83 dairenin tamamında 1 aylık bir bakım çalışması sonucu tüm radyatörler ve tesisat temizlenmiştir. Site yöneticisi Muammer bey ve ekibine firmamızı tercihlerinden dolayı teşekkür ederiz.

Hayrettin KESKİN, Zekeriyaköy Çamlık Villaları

"Tesisatımız kurulalı 11 yıl olmuştu ve alüminyum peteklerimiz çalışamıyordu. Temizlik sonrası dört katlı evimizin her yeri ısındı."

İsmail DALGIÇ, Değirmendere   

"Yerden ısıtma tesisatımızdan bir küveti dolduracak çamur çıktığında gözlerimize inanamadık. Şuan kombimizi çok daha düşük sıcaklıklarda çalıştırıyoruz."

ALSAN AKARYAKIT TEMİZLİK&TAŞIMA

Isıtma tesisatı temizleme işlemi yapılarak, kullanıcıların ısınmama sorunu sorunsuz şekilde giderilmiştir.Tercihlerinden dolayı teşekkürler.
Yüzlerce villa, daire ve merkezi sistem uygulaması,
2010 yılı içerisinde firmamızı tercih eden 1000'in üzerinde müşterimize teşekkür ederiz...